Καινούρια και μεταχειρισμένα Πλευρικοί φορτωτές 2010 Έτος προς πώληση, αγορά στο Truck1 Κύπρος

Πλευρικοί φορτωτές
2010 Έτος

Αποτελέσματα: 6
σε leasing
Χρειάζονται περισσότερες επιλογές φιλτραρίσματος;
Κατάταξη κατά
Κατάταξη κατά
Συνάφεια
Ημερομηνία: νεότερα
Ημερομηνία: παλαιότερα
Τιμή: χαμηλότερη
Τιμή: υψηλότερη
Έτος: νεότερα
Έτος: παλαιότερα
Μάρκα, μοντέλο
Κατάταξη κατά
Κατάταξη κατά
Συνάφεια
Ημερομηνία: νεότερα
Ημερομηνία: παλαιότερα
Τιμή: χαμηλότερη
Τιμή: υψηλότερη
Έτος: νεότερα
Έτος: παλαιότερα
Μάρκα, μοντέλο
2010
Baumann GX60/14/50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GX60/14/50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GX60/14/50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GX60/14/50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GX60/14/50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (8)

Baumann GX60/14/50

Πλευρικοί φορτωτές
2010πετρέλαιο23542 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5000 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Πολωνία, Babin-Olędry
Δημοσίευσε: 5ημέρες

10 000EUR

  • ≈ 11 384 USD
2010πετρέλαιο23542 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5000 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Πολωνία, Babin-Olędry
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann GX60/14/45ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GX60/14/45ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GX60/14/45ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GX60/14/45ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GX60/14/45ST - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Baumann GX60/14/45ST

Πλευρικοί φορτωτές
2010πετρέλαιο12352 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4400 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Γερμανία, Marienthal
Δημοσίευσε: 1μήνες Αριθμός αναφοράς 4708

36 300EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

Ενοικίαση
  • ≈ 41 327 USD
2010πετρέλαιο12352 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4400 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Γερμανία, Marienthal
Έντυπο επικοινωνίας
Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Baumann GS60/12/50ST - Teleskopgabeln

Πλευρικοί φορτωτές
2010πετρέλαιο7128 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5050 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Γερμανία, Marienthal
Δημοσίευσε: 1μήνες Αριθμός αναφοράς 4335

48 800EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

Ενοικίαση
  • ≈ 55 558 USD
2010πετρέλαιο7128 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5050 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 6000 χγρ
Γερμανία, Marienthal
Έντυπο επικοινωνίας
Fantuzzi SF40U - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Fantuzzi SF40U - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Fantuzzi SF40U - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Fantuzzi SF40U - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4
Fantuzzi SF40U - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 5
Δείτε όλες τις φωτογραφίες (10)

Fantuzzi SF40U

Πλευρικοί φορτωτές
2010πετρέλαιοΎψος ανύψωσης: 4750 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 4000 χγρ
Ολλανδία, Moerdijk
Ρωτήστε τιμή
2010πετρέλαιοΎψος ανύψωσης: 4750 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 4000 χγρ
Ολλανδία, Moerdijk
Έντυπο επικοινωνίας
Jumbo JDQ 70/14/50V - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1

Jumbo JDQ 70/14/50V

Πλευρικοί φορτωτές
2010πετρέλαιο15779 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5040 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 7000 χγρ
Γερμανία, Marienthal

30 300EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

Ενοικίαση
  • ≈ 34 496 USD
2010πετρέλαιο15779 ώρεςΎψος ανύψωσης: 5040 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 7000 χγρ
Γερμανία, Marienthal
Έντυπο επικοινωνίας
Bulmor LQ50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 1
Bulmor LQ50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 2
Bulmor LQ50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 3
Bulmor LQ50 - Πλευρικοί φορτωτές: φωτογραφία 4

Bulmor LQ50

Πλευρικοί φορτωτές
201014500 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4000 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 5000 χγρ
Ηνωμένο Βασίλειο, Leighton Buzzard

15 000EUR

Τιμή χωρίς ΦΠΑ

  • ≈ 17 077 USD
201014500 ώρεςΎψος ανύψωσης: 4000 χιλιοστάΑνυψωτικής ικανότητας: 5000 χγρ
Ηνωμένο Βασίλειο, Leighton Buzzard
Έντυπο επικοινωνίας
T1 new listing page - Πλευρικοί φορτωτές
Χρησιμοποιώντας αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη χρήση cookies και την επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων. Μάθετε περισσότερα